Лестер на виїзді зіграв внічию з Брагою та вийшов в плей-оф Ліги Європи

Команди забили шість голів на двох

Брага - Лестер. Фото - Getty Images

Лестер на виїзді зіграв внічию з Брагою (3:3) в четвертому турі групового етапу Ліги Європи.

Господарі поля повели в рахунку вже на 4-й хвилині матчу зусиллями Ель-Мусраті. Лестер швидко відігрався після точного удару Еванса.

В середині першого тайму Пауліньо повернув перевагу Бразі. На 78-й хвилині Томас зрівняв рахунок в матчі.

На 90-й хвилині Франсержіу вивів Брагу вперед, але втримати перевагу португальцям не вдалося. На 90+5-й хвилині Варді встановив остаточний рахунок зустрічі.

Лестер з 10 очками лідирує в групі G, випереджаючи Брагу на три очки – клуб АПЛ достроково вийшов в плей-оф Ліги Європи. Замикає турнірну таблицю квартету Зоря. Луганчани сьогодні на виїзді перемогли АЕК (3:0).

У 5-му турі Ліги Європи 3 грудня Лестер в гостях зіграє проти Зорі, Брага на виїзді зустрінеться з АЕКом.

• Ліга Європи. Група G. 4-й тур

БрагаЛестер – 3:3 (2:1)
Голи: Ель-Мусраті, 4, Пауліньо, 24, Франсержіу, 90 – Барнс, 9, Томас, 78, Варди, 90+5