Луческу: “Буяльського не можна порівнювати з молодими Сиротою або Забарним, він – провідний гравець команди”

Румун відзначив лідерські якості Віталія

Мирча Луческу, facebook.com/pg/fcdynamoua

Головний тренер Динамо Мірча Луческу на прес-конференції після матчу-відповіді з Брюгге (1: 0) заявив, що команда додала з виходом на заміну Миколи Шапаренка а також наголосив на ролі Віталія Буяльського для колективу.

“Ми почали грати в футбол з перших хвилин. У нас були різні завдання на перший і другий тайми. До перерви важливою була організація гри в обороні: не можна було пропустити, оскільки, допустивши це, нам було б дуже складно наздогнати суперника. У захисті ми зіграли добре, але, коли відбирали м’яч, атаки у нас не виходили – ми метушилися, поспішали і майже не доходили до воріт суперника. В перерві я сказав хлопцям заспокоїться, більше контролювати м’яч і шукати моменти біля чужих воріт. З виходом Шапаренка ми мали зіграти гостріше в атаці і більше ризикувати – я це передбачав. Коля добре прискорюється м’ячем, бачить зони і додає сили в атаці, що в підсумку, і сталося “, – повідомив Луческу.

“Буяльський? Так, звичайно, він – один з лідерів команди, і досвід, і майстерність дозволяють йому бути таким. Віталія не можна порівнювати з молодими гравцями – Сиротою або Забарна. Він – один з наших провідних гравців, який робить свою роботу дуже якісно” .

В 1/8 фіналу Ліги Європи виступлять два представники України – Динамо і Шахтар. Жеребкування цієї стадії турніру відбудеться сьогодні і стартує о 14:00.

Свій наступний матч кияни проведуть 28 лютого в рамках Favbet Ліги. Команда Мірчі Луческу на виїзді зіграє з ПФК Львів.