Маккабі Хайфа переміг Железнічар у перенесеному матчі першого раунду кваліфікації ЛЄ

У наступному раунді ізраїльський клуб зіграє проти Кайрата.

Лига Европы УЕФА

Маккабі Хайфа вдома переміг Железнічар (3:1) у перенесеному матчі першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Спочатку поєдинок мав відбутися 27 серпня, але був відкладений через декілька випадків зараження коронавірусом у клубі з Боснії та Герцеговини.

На 34-й хвилині зустрічі Лендріч вивів Железнічар уперед. Маккабі швидко відігрався зусиллями Шері.

Після перерви господарі поля здобули перемогу в матчі, відзначившись двічі. Результативні удари на рахунку Рукавіци й Ашкеназі.

У другому раунді кваліфікації Ліги Європи Маккабі Хайфа зіграє проти казахстанського Кайрата. Нагадаємо, що на цій стадії турніру виступить Колос. Команда з Ковалівки 15 вересня на виїзді зустрінеться з Арісом із Греції.