Манчестер Юнайтед розгромив Рому в півфіналі Ліги Європи в матчі з вісьмома голами

Манкуніанці програвали після першого тайму, але знищили Вовків після перерви

Манчестер Юнайтед - Ливерпуль где смотреть в прямом эфире трансляцию матча

Фото - Getty Images

Манчестер Юнайтед виграв у Роми в першому півфінальному матчі Ліги Європи – 6:2.

На 9-й хвилині рахунок відкрив Бруну Фернандеш. Через шість хвилин паритет у матчі відновив Лоренцо Пеллегріні. Ще в першому таймі Едін Джеко вивів Вовків вперед.

У другій половині гри манкуніанці проявили характер і перевернули гру на свою користь. Спочатку двічі у воротах римлян розписався Едінсон Кавані. Потім другий гол забив і Фернандеш.

Після цього Вовки пропустили ще два голи. Рахунок до непристойного спочатку довів Поль Погба, а добив римлян Мейсон Грінвуд.

Гра-відповідь відбудеться через тиждень в Римі, на Олімпійському стадіоні. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

• Ліга Європи. Півфінал. Перший матч

Манчестер Юнайтед – Рома – 6:2 (1:2)

Голи: Фернандеш, 9, 71, з пенальті, Кавані, 48, 64, Погба, 75, Грінвуд, 86 – Пелегріні, 15, Джеко, 34