Перемогу манкуніанцям приніс Бруну Фернандеш.

Фото - Getty Images

Манчестер Юнайтед в овертаймі переміг Копенгаген і вийшов до півфіналу Ліги Європи.

В основний час командам забити не вдалося, хоча манкуніанці часто загрожували воротам датчан, але їх удари були далекі від ідеалу. Копенгаген ж в площину воріт не пробив жодного разу.

Розмочити рахунок МЮ зміг на старті овертайму. Червоні дияволи заробили пенальті, а точний удар з 11-метрової позначки завдав Бруну Фернандеш. Португалець вийшов на перше місце в списку бомбардирів Ліги Європи в цьому сезоні, у нього 7 м’ячів.

У півфіналі команда Оле-Гуннара Сульшера зіграє з переможцем пари Вулверхемптон – Севілья. В 1/2 фіналу також вийшов Інтер, який обіграв у чвертьфіналі Байєр (2:1).