Мілан у результативному матчі з великими зусиллями обіграв Буде-Глимт

Россонері впоралися і без Ібрагімовича

Милан - Буде-Глимт. Фото: Getty Images

Мілан у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи пройшов Буде-Глімт з Норвегії – 3:2.

Гості несподівано вийшли вперед на 15-й хвилині після голу Юнкера. Втім, ще в першому таймі Мілан відігрався і заволодів лідерством – спершу дальнім ударом відзначився Хакан Чалханоглу, а незабаром турок асистував Коломбо.

Після перерви Мілан зміцнив перевагу – за відсутності хворого на коронавірус Златана Ібрагімовича, лідерські якості взяв на себе Хакан, який оформив дубль. Буде-Глимт зумів провести і другий м’яч у ворота Доннарумма (Хауге), проте Мілан зумів утримати свою перевагу до фінального свистка.

У наступному етапі россонері зіграють з Ріу Аве, який на виїзді несподівано обіграв Бешикташ (2:1).

• Ліга Європи. Третій кваліфікаційний етап.

Мілан – Буді-Глимт – 3:2 (2:1)
Голи: Хакан Чалханоглу, 16, 50, Коломбо, 32 – Юнкер, 15, Хауге, 55.