Севілья впевнено розібралася з Ромою і вийшла в чвертьфінал Ліги Європи

Андалузці забили Вовкам два м'ячі ще в першому таймі.

Фото - Getty Images

Севілья впевнено перемогла Рому і вийшла в чвертьфінал Ліги Європи. Протистояння цих команд на стадії 1/8 фіналу складалося з одного матчу, що проходив на нейтральному полі.

Севілья переконливо почала гру і з перших же хвилин затиснула суперника в штрафному майданчику. Заслуженим результатом такої активності став м’яч Серхіо Регілона на 22-й хвилині.

До перерви андалусійці подвоїли перевагу в рахунку – під завісу першого тайму забив Юссеф Ен-Несірі.

У другій половині зустрічі Ромі вдалося трохи вирівняти гру, але нічого путнього біля воріт Севільї команда Паулу Фонсеки створити не зуміла.

У чвертьфіналі Ліги Європи Севілья зіграє з переможцем пари Вулвергемптон – Олімпіакос, які свій матч почнуть о 22:00.