Гірники майже втратили шанси на вихід в чвертьфінал Ліги Європи

Шахтер - Рома когда и где смотреть онлайн трансляцию матча

Рома - Шахтер. Фото - shakhtar.com

Шахтар в Римі програв Ромі (0:3) в першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи.

В середині першого тайму команда колишнього тренера Шахтаря Паулу Фонсеки вийшла вперед. Результативний удар на рахунку капітана Вовків Лоренцо Пеллегріні. До перерви Гірники могли відігратися, але удар Жуніора Мораеса відбив Пау Лопес.

Після перерви Шахтар заграв активніше, але зрівняти рахунок українській команді не вдалося. На 73-й хвилині справи Гірників стали ще гірше. Стефан Ель-Шаараві втік від захисників і збільшив перевагу Роми.

Через чотири хвилини Джанлука Манчіні забив третій гол Вовків в матчі і встановив остаточний рахунок.

18 березня Шахтар прийме Рому на НСК Олімпійський. Початок – о 19:55 за київським часом.

Ще один представник України в Лізі Європи Динамо вдома програло Вільярреалу – 0:2.