Шахтар розгромив Вольфсбург і вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи

Гірники двічі перемогли представника Бундесліги.

Новини футболу - Шахтар розгромив Вольфсбург і вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи

Фото - shakhtar.com

Шахтар на НСК Олімпійський переміг Вольфсбург (3:0) в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. Перший поєдинок протистояння завершився перемогою Гірників – 2:1.

У першому таймі Шахтар створив кілька небезпечних моментів, але відкрити рахунок в поєдинку команді Луїша Каштру не вдалося.

На 65-й хвилині зустрічі головний арбітр Іван Кружляк призначив пенальті у ворота Гірників, але словак змінив своє рішення після перегляду відеоповтору. При цьому арбітр видалив захисника Шахтаря Давида Хочолаву.

Через дві хвилини Вольфсбург також залишився вдесятьох. Другу жовту картку отримав Джон Брукс.

У кінцівці поєдинку Шахтарю вдалося здобути перемогу – Гірники відзначилися тричі за п’ять хвилин. Дубль оформив Жуніор Мораес, ще один гол на рахунку Манора Соломона.

В 1/4 фіналу Ліги Європи Шахтар зіграє проти переможця протистояння Айнтрахт – Базель (перший матч – 0:3).