Степаненко: «Шахтар зупинився після забитого гола. Так не можна”

Гірники зробили відмінний заділ перед другим матчем

Степаненко Шахтер

Тарас Степаненко. Фото - Getty Images

Півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко поділився своєю думкою про сьогоднішню перемогу над Маккабі Тель-Авів (2:0) в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи

«Суперник у другому таймі великими силами пішов вперед, а ми зупинилися. Не знаю, в чому причина. Рахунок не дозволяв цього робити. Були помилки, потрібно працювати, це тільки другий офіційний матч в цьому році. Напевно, ще не в ігровому тонусі.

Зараз є VAR і всі епізоди догравати до кінця. В епізоді з моментом Маккабі, як мені здалося, був двометровий офсайд. Завжди переживаєш, але потрібно догравати. Є тактика, коли витримується лінія, все в рамках правил.

Ідеальний результат той, який допоможе нам пройти далі. Є ще гра у відповідь і потрібно бути максимально сконцентрованими. Ми поки нікуди не пройшли, потрібно готуватися, працюємо далі. Сподобалося, як перші 25-30 хвилин контролювали м’яч, не давали супернику вийти в контратаки. Були тільки кутові у них. Все контролювали. Після голу починаємо зупинятися чомусь, так не можна робити. Були потім моменти у Фернандо і Коноплянки, але другий гол був дуже важливий», – сказав Степаненко.

Матч-відповідь відбудеться в Києві в наступний четвер, 25 лютого. Сьогодні в Лізі Європи стартувало і Динамо – кияни вдома зіграли внічию з Брюгге (1:1).