Тоттенхем з камбеком переміг болгарський Локомотив і пройшов далі в Лізі Європи

До 80-ї хвилини Шпори програвали, але забили два м'ячі за п'ять хвилин

Жозе Моуриньо. Фото - Getty Images

У матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи Тоттенхем не без проблем обіграв Локомотив Пловдив і вийшов в наступний раунд турніру.

Всі основні події зустрічі відбулися у другому таймі. На 71-й хвилині клуб з Болгарії вийшов вперед після голу Георгі Мінчева, проте через десять хвилин Харрі Кейн зрівняв рахунок з пенальті.

У кінцівці гри футболісти Локомотива заробили дві червоні картки, після чого перемогу для Шпор вирвав Тангі Ндомбеле на 85-й хвилині.

У наступному раунді Ліги Європи підопічні Жозе Моуріньо зіграють зі Шкендією з Північної Македонії, яка мінімально обіграла румунський Ботошані (1:0).