Вільярреал у фантастичній серії пенальті обіграв МЮ і став переможцем Ліги Європи

Драма Де Хеа

Вильярреал - Манчестер Юнайтед, Getty Images

Вільярреал обіграв Манчестер Юнайтед у фіналі Ліги Європи.

Основний час зустрічі завершився внічию 1:1. Переможець був визначений в серії післяматчевих пенальті.

Перший тайм залишився за Вільярреалом. Жовта субмарина вийшла вперед після точного удару Жерара Морено на 29-й хвилині.

На 55-й хвилині другого тайму паритет відновив уругвайський нападник Манчестер Юнайтед Едінсон Кавані.

Команди не змогли визначити переможця в основний час зустрічі і пішли на екстра-тайми, в ході яких також зберігся нічийний рахунок. Переможець Ліги Європи вирішувався у серії післяматчевих пенальті.

І ним став Вільярреал. Команди зробили по 11 ударів. Фатальним став промах голкіпера манкуніанців Давіда Де Хеа.