Вільярреал зіграв внічию з Арсеналом у матчі-відповіді і вийшов у фінал Ліги Європи

Жовта субмарина зустрінеться з Манчестер Юнайтед у вирішальному поєдинку турніру

Арсенал - Вильярреал. Фото - Getty Images

Вільярреал на виїзді зіграв внічию з Арсеналом у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи. У першому поєдинку Жовта субмарина перемогла Канонірів з рахунком 2:1.

У першому таймі команди обмінялися небезпечними ударами Самуеля Чуквуезе і П’єра-Емеріка Обамеянга. Після перерви Каноніри продовжували шукати щастя біля воріт суперника, але забити гол господарям поля так і не вдалося. Як підсумок, нічия 0:0.

Вільярреал за сумою двох зустрічей вийшов у фінал Ліги Європи, де зіграє проти Манчестер Юнайтед. Червоні дияволи в півфіналі впоралися з Ромою (6:2, 2:3).

Фінал Ліги Європи пройде в Гданську 26 травня. Поєдинок зможуть відвідати 9500 уболівальників.