Ярмоленко – у запасі Вест Гема на матч 1/4 фіналу Ліги Європи проти Ліона

Тете розпочне поєдинок на лаві запасних Ткачів

Ярмоленко - у запасі Вест Гема на матч 1/4 фіналу Ліги Європи проти Ліона - Ліга Європи

Андрей Ярмоленко, Getty Images

Український вінгер Андрій Ярмоленко розпочне на лаві запасних Вест Гема перший матч 1/4 фіналу Ліги Європи проти Ліона.

Нагадаємо, що гол Ярмоленко приніс Вест Гему перемогу у протистоянні із Севільєю та вивів Молотобійців до чвертьфіналу єврокубку. Українець відзначився у другому овертаймі матчу-відповіді з нервіонцями (2:0).

Цього сезону Ярмоленко забив три голи і віддав одну результативну передачу в 25 матчах за Вест Гем.

Зазначимо, що у запасі Ліона опинився вінгер Тете, який перейшов у французьку команду на правах оренди із Шахтаря. Бразилець забив гол у дебютному матчі за Ткачів.

Перший поєдинок протистояння Вест Гем – Ліон розпочнеться о 22:00 за київським часом.