favbet

Загребське Динамо зробило камбек у протистоянні з Тоттенхемом і вийшло в 1/4 фіналу Ліги Європи

Шпори не втримали перевагу в два м'ячі після першого матчу

Динамо Загреб - Тоттенхэм, фото - Getty Images

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи загребське Динамо на своєму полі обіграло Тоттенхем – 3:0.

Перший тайм пройшов без забитих голів. Але вже після перерви господарі двічі шокували лондонців і перевели зустріч в додатковий час: дублем відзначився Міслав Оршіч.

У другому екстра-таймі Оршіч забив ще раз і приніс Динамо путівку в 1/4 фіналу Ліги Європи. Шпори залишають розіграш турніру, незважаючи на перемогу в першому матчі з рахунком 2:0.

Раніше в чвертьфінал Ліги Європи вийшли Гранада, Арсенал і Рома, яка обіграла Шахтар. Жеребкування цієї стадії турніру відбудеться в п’ятницю, 19 березня.