Зоря програла Бразі в другому турі Ліги Європи

Доля матчу була вирішена в стартові 15 хвилин

Луганська Зоря в матчі другого туру групового етапу Ліги Європи вдома програла Бразі – 1:2.

Португальці забили в стартові 15 хвилин гри – на 5-й хвилині Пауліньйо замкнув навіс Ешгаю, а на 12-й хвилині Гайтан потужно пробив з-за меж штрафного.

Дивіться також: Зоря – Брага. Відео голів та огляд матчу

Після перерви команда Скрипника не зуміла створити належної напруги біля воріт гостей. У компенсований час Зоря провела м’яч престижу – відзначився Іванісеня.

Луганчани зазнали другої поразки в групі G і замикають квартет. Брага йде на другому місці – португальці за додатковими показниками поступаються Лестеру.

У наступному турі підопічні Скрипника 5 листопада приймуть АЕК, за який виступають українці Євген Шахов і Дмитро Чигринський. Брага в цей же день буде грати з Лестером.