Зоря розгромно програла АЕКу, пропустивши чотири голи

Команда Віктора Скрипника після трьох турів замикає квартет G

Заря - АЕК. Фото - twitter.com/FCZoryaOfficial

Зоря в матчі третього туру групового етапу Ліги Європи вдома розгромно програла АЕКу – 1:4.

Початок зустрічі був за греками – вже на 7-й хвилині АЕК вийшов вперед після голу Танковича. До перерви ще один гол провів Манталос.

Після перерви рахунок до великого довів Лівая. Наприкінці гри Кочергін дальнім ударом відквитав один м’яч, проте фінальну крапку поставили греки голом у виконанні все того ж Ліваї.

Зоря в трьох турах не зуміла набрати жодного очка – команда Віктора Скрипника замикає турнірну таблицю. АЕК набрав перші пункти в квартеті G і піднявся на третє місце. Матч-відповідь у Греції відбудеться 26 листопада.