Зоря розгромно програла Рапіду в першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги Європи

Луганчани не змогли конвертувати моменти в голи і багато помилялися в захисті
Заря – Рапид где смотреть в прямом эфире трансляцию матча Лиги Европы

Рапид - Заря, Getty Images

Зоря в Австрії розгромно програла віденському Рапіду (0:3) у першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги Європи.

У першому таймі луганська команда створила кілька небезпечних моментів, але не змогла втілити їх у забиті голи. Ближче всіх до взяття воріт був Аллахьяр Сайядманеш, але іранець не зміг переправити м’яч у ворота після передачі Кочергіна.

На 29-й хвилині забив Рапід. Після помилки Микити Шевченка і неузгодженості в захисті луганчан рахунок відкрив Таксіархіс Фунтас.

У другому таймі картина повторилася – Зоря створювала моменти, а забивав Рапід. На 78-й хвилині господарі поля вибігли в контратаку, яку точним ударом завершив Ерджан Кара.

Після цього деморалізовані луганчани пропустили ще раз і фактично поставили “хрест” на своїх перспективах пройти в груповий етап. До розгромного рахунок довів Марко Грюль.

Матч-відповідь у Запоріжжі відбудеться наступного четверга, 26 серпня.