Фіорентіна вирвала нічию у матчі з Брюгге та вийшла у фінал Ліги конференцій

Другого фіналіста визначать Олімпіакос та Астон Вілла

Брюгге - Фіорентіна 1:1 огляд матчу, відео голів за 8 травня

Брюгге - Фиорентина, фото - Getty Images

Фіорентіна на виїзді вирвала нічию з Брюгге у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги конференцій-2023/24 – 1:1. Італійський клуб вийшов у фінал турніру.

Бельгійський клуб відкрив рахунок у середині першого тайму, відзначився Ганс Ванакен. Далі Брюгге перейшов на утримання рахунку, який переводив протистояння до овертайму.

Фіорентіна досягла успіху в кінці основного часу. Лукас Бельтран реалізував пенальті, який вивів італійців у фінал. Нагадаємо, у першому матчі Фіорентіна виграла з рахунком 3:2.

Другий півфіналіст визначиться 9 травня у поєдинку Олімпіакосу та Астон Вілли. У першому матчі грецький клуб на виїзді переміг бірмінгемців (4:2).