Українець відзначився у другому матчі поспіль

Гол Кочергіна приніс Ракуву перемогу над Астаною у кваліфікації Ліги конференцій - Ліга конференцій

Владислав Кочергин. Фото - rakow.com

Український півзахисник Владислав Кочергін відзначився забитим м’ячем за польський Ракув у кваліфікації Ліги конференцій.

Хавбек відзначився на 16-й хвилині зустрічі у відповідь з Астаною. Гол Кочергіна, який провів у поєдинку 76 хвилин, став переможним – 1:0.

Зазначимо, що у першому протистоянні Ракува та Астани українець також зумів відзначитися голом. Тоді Ракув здобув розгромну перемогу над своїм суперником – 5:0.

У наступному раунді кваліфікації Ліги конференцій Ракув протистоятиме переможцю пари Спартак Трнава – Ньютаун.