Sportarena

Колос може зустрітися зі Спартаком Трнава або Маккабі Тель-Авів в плей-оф Ліги конференцій

Спершу команді Костишина потрібно пройти карагандинський Шахтар
Колос може зустрітися зі Спартаком Трнава або Маккабі Тель-Авів в плей-оф Ліги конференцій

facebook.com/fckoloskovalivka

У Ньоні відбулося жеребкування раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій.

Колос зустрінеться з переможцем протистояння Спартак Трнава (Словаччина) – Маккабі Тель-Авів (Ізраїль), якщо впорається з карагандинським Шахтарем в третьому відбірному раунді.

  • Шлях чемпіонів:

Мура (Словенія) / Жальгіріс (Литва) – Приштина (Косово) / Буде-Глімт (Норвегія)

Нефтчі (Азербайджан) / ХІК (Фінляндія) – Маккабі Хайфа (Ізраїль) / ХБ Торсгавн (Фарерські острови)

Омонія (Кіпр) / Флора (Естонія) – Шемрок Роверс (Ірландія) / Теута (Албанія)

Рига (Латвія) / Хіберніанс (Мальта) – Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) / Слован Братислава (Словаччина)

Лінфілд (Північна Ірландія) / Фола (Люксембург) – Кайрат (Казахстан) / Алашкерт (Вірменія)

  • Основний шлях:

АЕЛ (Кіпр) / Карабах (Азербайджан) – Брейдаблік (Ісландія) / Абердін (Шотландія)

Ренн (Франція) – Русенборг (Норвегія) / Домжале (Словенія)

Богеміан (Ірландія) / ПАОК (Греція) – Хіберніан (Шотландія) / Рієка (Хорватія)

Уйпешт (Угорщина) / Базель (Швейцарія) – Чукарички (Сербія) / Хаммарбю (Швеція)

Лячі (Албанія) / Андерлехт (Бельгія) – Вітесс (Нідерланди) / Дандолк (Ірландія)

КуПС (Фінляндія) / Астана (Казахстан) – Уніон Берлін (Німеччина)

ТНС (Уельс) / Вікторія (Чехія) – ЦСКА Софія (Болгарія) / Осієк (Хорватія)

Войводіна (Сербія) / ЛАСК (Австрія) – Галатасарай (Туреччина) / Сент-Джонстон (Шотландія)

Люцерн (Швейцарія) / Феєноорд (Нідерланди) – Ельфсборг (Швеція) / Вележ (Боснія і Герцеговина)

Пасуш де Феррейра (Португалія) / Ларн (Північна Ірландія) – Тоттенгем (Англія)

Колос (Україна) / Шахтар Караганда (Казахстан) – Спартак Трнава (Словаччина) / Маккабі Тель-Авів (Ізраїль)

Ракув (Польща) / Рубін (Росія) – РФШ (Латвія) / Гент (Бельгія)

Динамо Батумі (Грузія) / Сівасспор (Туреччина) – Локомотив (Болгарія) / Копенгаген (Данія)

Санта-Клара (Португалія) / Олімпія (Словенія) – Сочі (Росія) / Партизан (Сербія)

Трабзонспор (Туреччина) / Мольде (Норвегія) – Рома (Італія)

Шльонськ (Польща) / Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – Рапід (Австрія) / Анортосіс (Кіпр)

Яблонець (Чехія) / Селтік (Шотландія) – Тобол (Казахстан) / Жиліна (Словаччина)

Команда Руслана Костишина зіграє з карагандинським Шахтарем 5 серпня (дома) і 10 серпня (на виїзді). Матчі раунду плей-оф заплановані на 19 і 26 серпня.

Сьогодні потенційних суперників у плей-оф Ліги чемпіонів дізнався Шахтар. Гірники зіграють з Монако або празькою Спартою, якщо пройдуть Генк.

Зоря в плей-оф Ліги Європи зустрінеться з переможцем матчу Рапід (Австрія) – Анортосіс (Кіпр).

варіант матеріалу

Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena