Рома розгромила софійський ЦСКА в Лізі конференцій, забивши п’ять голів

Дубль на рахунку Лоренцо Пеллегріні

Рома, Getty Images

На старті групового раунду Ліги конференцій Рома впевнено впоралася з ЦСКА з Софії – 5:1.

Римляни пропустили першими вже на 10-й хвилині, коли відзначився Грехем Кері, але ще до перерви команда Жозе Моуріньо зуміла повести в рахунку – точні удари на рахунку Лоренцо Пеллегріні і Стефана Ель-Шаараві.

У другій половині матчу Пеллегріні оформив дубль, а ще по м’ячу забили Джанлука Манчіні і Теммі Абрахам. ЦСКА завершував матч у меншості після видалення Яніка Вілдсхута на 80-й хвилині.

Рома очолила групу “С” Ліги конференцій, в якій також виступає луганська Зоря. Український клуб сьогодні поступився норвезькому Буде-Глімт з рахунком 1:3.

У наступному матчі Рома в Запоріжжі зіграє проти Зорі, а ЦСКА зустрінеться з Буде-Глімт.