Стяуа перемогла Шахтар із Караганди в першому матчі кваліфікації Ліги конференцій. Переможець пари зіграє з Колосом

Матч-відповідь відбудеться 29 липня

Лига конференций УЕФА

Стяуа вдома мінімально перемогла Шахтар із Караганди в першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Румунська команда вийшла вперед на 38-й хвилині зусиллями Андрія Корді. У другому таймі команди голів не забивали.

Матч-відповідь між Шахтарем і Стяуа відбудеться у Казахстані 29 липня. Переможець цієї пари у третьому раунді кваліфікації зіграє проти Колоса.

Сьогодні в Лізі конференцій стартувала Ворскла. Полтавський клуб втратив перемогу над КуПСом (2:2), пропустивши гол в компенсований час.