Зоря розгромно програла Ромі і припинила боротьбу за вихід у плей-офф Ліги конференцій

Українських команд навесні в єврокубках не буде

Рома - Зоря 4:0 огляд матчу, відео голів за 25 листопада

Рома - Заря, Getty Images

Зоря розгромно програла Ромі на виїзді в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів – 0:4.

Римляни забили два голи у ворота луганської команди ще в першому таймі. Розписалися у воротах бронзового призера чемпіонату України Карлес Перес і Ніколо Дзаньоло.

На 45-й хвилині Жордан Верету міг довести рахунок до розгромного, але не зміг переграти Дмитра Мацапуру з “точки”.

Втім, це тільки відклало розгром Зорі. Римляни забили ще двічі у ворота українського голкіпера у другому таймі – дубль оформив Теммі Абрахам.

Зоря з шістьма очками залишилася на третій сходинці групи “С”, втративши шанси на вихід в плей-офф. Рома як і раніше друга, оскільки Буде-Глімт в паралельному матчі обіграв ЦСКА (2:0).

Таким чином, Україна не буде представлена в єврокубках навесні вперше з 2008 року. Раніше шанси на вихід у весняну стадію втратили Динамо і Шахтар, які виступають у Лізі чемпіонів.

Команда Віктора Скрипника попрощається з єврокубками 9 грудня, коли прийме Буде-Глімт в Запоріжжі. Рома в той же день гостюватиме у ЦСКА.