Макаренко зіграв за Кортрейк в контрольному матчі проти Шарлеруа

Українець виступає в оренді з іншого бельгійського клубу Андерлехта.

Евгений Макаренко Кортрейк Шарлеруа

Український захисник Євген Макаренко зіграв за Кортрейк в контрольному матчі проти Шарлеруа (1:1). Українець вийшов у стартовому складі.

За домовленістю сторін, матч тривав 75 ​​хвилин. Хавбек Кортрейка Йован Стоянович відкрив рахунок на 10-й хвилині. Гості відігралися через три хвилини, м’яч в свої ворота зрізав захисник господарів Брендан Хайнс-Айк.

Євген перейшов в Кортрейк на правах оренди з Андерлехта цієї зими. Угода розрахована на півтора роки.

Сезон в Бельгії достроково завершили через пандемію коронавірусу. Кортрейк зайняв 11-е місце. Чемпіоном став Брюгге, за який виступає інший українець Едуард Соболь.