Мессі та Кривцов вибороли перший трофей разом з Інтером Маямі, перемігши в Кубку ліг

Клуб із Флориди у серії пенальті обіграв Нешвілл у фіналі

Інтер Маямі - Нешвілл 1:1, 10:9 пен., огляд матчу, відео голів за 19 серпня

Интер Майами, фото - Getty Images

Інтер Маямі став переможцем Кубка ліг, у фіналі обігравши Нешвілл – 1:1 та 10:9 у серії післяматчевих пенальті.

Клуб із Флориди відкрив рахунок у середині першого тайму, черговий гол забив Ліонель Мессі. Нешвілл відігрався незадовго після перерви, відзначився форвард Фафа Піко.

У післяматчевих пенальті Інтер, після голів Мессі, Бускетса та ще двох партнерів, втратив можливість перемогти одразу в основній серії, п’ятий удар не забив Віктор Ульоа. Далі свою спробу реалізував українець Сергій Кривцов, захисник Жорді Альба та решта партнерів.

Вирішальними стали удари воротарів. Голкіпер Інтера Дрейк Коллендер зумів забити, тоді як воротар Нешвілла Елліот Панікко свою спробу не реалізував.

Українець Сергій Кривцов, а також зірковий новачок Інтера Ліонель Мессі, вибороли свій перший трофей разом із командою. У наступному матчі підопічні Херардо Мартіно зіграють у півфіналі Відкритого кубка США з Цинциннаті у ніч проти 24 серпня.