Металіст 1925 нудному матчі обіграв ВПК-Агро

Харків'яни здобули перемогу в Дніпрі скоріше всупереч

Ярослав Кроха, Sport Arena

ВПК-Агро підходить до матчу на тлі емоційного підйому після перемог над Олімпіком в Кубку і Кристалом в чемпіонаті. В гості до дебютанта Першої ліги приїхав один з фаворитів чемпіонату, який переживає не найкращі часи. Два останні матчі харків’яни програли. На виїзді Металіст +1925 не вигравав і не забивав ще з вересня. До всіх кадрових проблем харків’ян додалася і дискваліфікація Жичикова – основного флангового захисника.

Матч з незрозумілих причин почався з 10-хвилинною затримкою, а перший удар в матчі відбувся лише на 25 хвилині, коли Ляшенко скористався помилкою захисту харків’ян, увірвався в штрафну і пробив поруч з ближнім кутом. Що стосується амбітних гостей, то особливих моментів у першому таймі вони не створили, все більше збиваючись на сумбур, що користі команди в атаці не приносило.

У другому таймі мало що змінилося. У обох команд був відсутній який-небудь конструктив, величезна кількість помилок чергувала з втратами м’яча. І все таки заміни від Кривенцова зіграли свою роль. Після виходу на поле Савіна і Савицького гості зуміли перевести м’яч на половину поле суперника і вичавити з цього максимум. Саме Савін на 83 хвилині зробив навіс в штрафну, і Дмитренко на п’ятачку з розвороту завдав чи не перший акцентований удар в створ у матчі. Бубенцову залишилося лише виймати м’яч з сітки воріт.

0:1 – і у господарів за такої гри практично не залишалося шансів відігратися. Зате на 88 хвилині після навісу зі штрафного Криськів міг ставити жірую крапку в матчі, але майже з лінії воріт ударом головою примудрився відправити м’яч над воротами. Однозначно фейл туру!

У підсумку, гості відвозять три очки і підтягуються ближче до ТОП-5. І це для Металіста 1925 дуже важливі очки.

Man of the Match: Антон Савін (Металіст 1925)

Півзахисник вийшов на поле на 20 хвилин і зробив гру. Спочатку після його навісу забив Дмитренко, а потім ряд його штрафних полоскотали нерви прихильникам господарів. А після одного з його навісів легше було забити, ніж навпаки, але партнер підвів. Саме такого Савіна не вистачає в цьому сезоні Металісту 1925 – активного, продуктивного і по-спортивному нахабного. Але поки для Савіна такі яскраві матчі швидше виняток, про що і свідчить його місце на лавці запасних зі стартових хвилин.

• ВПК-Агро (Магдалинівський р-н) – Металіст 1925 (Харків) – 0:1
  • Гол: Дмитренко, 84

ВПК-Агро (стартовий склад): Бубенцов, Красов, Логінов, Сидоренко, Яременко, Смирнов, Ляшенко, Шаповалов, Будняк, Кіча, Удод. Запасні: Шелихов, Днгаузер, Шарко, Терехов, Мілесін, Билий, Шмигельський. Головний тренер: Сергій Соловйов

Металіст 1925 (стартовий склад): Дьяков, Шершень, Братков, Цвіренко, Чидера, Кольцов, Холод, Криськів, Коробка, Дмитренко, Дерек. Запасні: М.Коваленко, Пец, І.Коваленко, Лукас, Ндукве, Толочко, Савін, Єрмоленко, Савицький, Калантай. Головний тренер: Валерій Кривенцов

• 25 листопада. 13:00. Дніпро. Стадіон «Метеор»
  • Арбітр: Олег Когут (Тернопіль)