Михайличенко забив в дебютному матчі за Андерлехт

Богдан відзначився після прекрасного сольного проходу.

Михайличенко Заря

Богдан Михайличенко. Фото: facebook.com/fczoryaluhansk

Богдан Михайличенко забив в дебютній грі за Андерлехт. Український захисник вразив ворота Сент-Трюйдена в матчі 2-го туру чемпіонату Бельгії.

Михайличенко вийшов в старті Андерлехта, а забив наприкінці першого тайму після відмінного сольного проходу. Його м’яч став першим в грі.

На початку серпня Богдан підписав чотирирічний контракт із найтитулованішим клубом Бельгії. За інформацією Transfermarkt, за його трансфер Андерлехт заплатив Зорі 1,5 мільйона євро.

Перший тайм матчу з Сент-Трюйденом завершився мінімальною перемогою Андерлехта (1:0). У першому турі чемпіонату Лілові зіграли внічию з Мехеленом (2:2).