Мілевський отримав травму у фіналі Кубка Білорусі

Гравець БАТЕ наступив на ногу українцеві.

Артем Милевский. Фото - bookmaker-ratings.com.ua

Нападник Динамо-Брест Артем Мілевський отримав травму у фіналі Кубка Білорусі проти БАТЕ. Захисник клубу з Борисова Борис Капітовіч наступив на ногу українця після приземлення.

Мілевський не зміг продовжити поєдинок і був замінений на 106-й хвилині поєдинку. Замість Артема на полі з’явився Сергій Кривець.

Артем в нинішньому сезоні провів 18 матчів за Динамо-Брест, відзначившись трьома голами і трьома результативними передачами.

Фінал Кубка Білорусі завершився мінімальною перемогою БАТЕ з рахунком 1:0. Переможний гол забив Захар Волков на 120+1 хвилині поєдинку.

Наступний поєдинок Динамо-Брест проведе 31 травня проти Руху в рамках 11-го туру чемпіонату Білорусі.