Мілевський забив гол в матчі останнього туру чемпіонату Білорусі

Динамо-Брест фінішувало на четвертому місці

Милевский Динамо-Брест

Артем Милевский, facebook.com/dynamobrest

Нападник брестського Динамо Артем Мілевський забив Німану (3:1) в матчі 30-го туру чемпіонату Білорусі.

Українець вийшов у основному складі і відзначився на 67-й хвилині. У першому таймі Артем отримав жовту картку.

Всього в сезоні, що завершився, Мілевський забив шість голів в 36 матчах за Динамо. Форвард також записав на свій рахунок п’ять результативних передач.

В основі Динамо на поле вийшов і Євген Хачеріді — український захисник відіграв 78 хвилин і був замінений.

Команда з Бреста фінішувала в чемпіонаті на четвертому місці. Чемпіоном Білорусі в останньому турі став солігорьский Шахтар українського тренера Романа Григорчука.