Молодіжна збірна України мінімально перемогла Фарери у відборі на Євро-2023

Синьо-жовті тимчасово вийшли на перше місце групи

Украина U-21, uaf.ua

Збірна України до 21 року в Запоріжжі мінімально обіграла однолітків з Фарерських островів у відборі на чемпіонат Європи-2023 – 1:0.

Єдиний м’яч українці забили в першому таймі, коли після подачі кутового від Михайла Мудрика м’яч головою у власні ворота зрізав Андріас Едмундссон.

Відзначимо, що ще до перерви команда Руслана Ротаня могла забивати другий м’яч, але Георгій Судаков вирішив не пробивати пенальті, а розіграти з Артемом Бондаренко – в результаті кіпер Фарерських островів встиг відбити удар українського футболіста.

Синьо-жовті піднялися на перше місце групи “H” у відборі на молодіжний чемпіонат Європи, обійшовши Францію, проте Ле Бле в ці хвилини проводять матч з Сербією і можуть повернути собі першу сходинку.

Наступний відбірковий матч Україна U-21 проведе 11 листопада, коли в гостях зіграє проти молодіжної команди Північної Македонії.