Молодіжна збірна України перемогла Румунію у відборі на ЧЄ 2021

Єдиний м'яч з пенальті забив Сергій Булеца

Сергій Булеца, Getty Images

У матчі відбору на молодіжний чемпіонат Європи 2021 року збірна України на Оболонь-Арені в Києві перемогла однолітків з Румунії з рахунком 1:0.

Команда Руслана Ротаня єдиний м’яч зустрічі забила на 80-й хвилині – пенальті реалізував Булеца з Дніпра-1.

Відзначимо, що травму в першій половині гри отримав захисник Олександрії Роман Вантух. Його на 16-й хвилині вимушено замінив Орест Лебеденко.

Україна знаходиться на третьому місці 8-ї відбіркової групи. Для проходу далі необхідно досягати як мінімум другого рядка, який зараз з відривом в 6 очок від синьо-жовтих займає якраз Румунія.

Далі українській молодіжці належить зіграти проти Мальти і двічі проти Північної Ірландії. Потрібно перемагати як мінімум два рази, а також сподіватися на поразки румунів. Лідирує в групі Данія.