Молодіжна збірна України програла Болгарії на старті Antalya Cup

27 березня команда Ротаня зіграє з Узбекистаном

Ротань

Руслан Ротань, ffu.ua

Збірна України U-21 провела перший матч на товариському турнірі Antalya Cup в Туреччині. Команда Руслана Ротаня програла одноліткам з Болгарії з рахунком 1:2.

Синьо-жовті вийшли вперед вже на 10-й хвилині зустрічі, але дозволили супернику відігратися ще в першому таймі. Після перерви Болгарія забила ще один гол і здобула перемогу.

Наступний матч на Antalya Cup молодіжна збірна України проведе 27 березня з Узбекистаном. 29 березня команда Ротаня зіграє проти Словаччини.

У вересні Україна U-21 стартує у відборі на чемпіонат Європи-2023. Суперниками команди Ротаня в групі будуть Франція, Сербія, Північна Македонія, Фарерські острови і Вірменія.

Antalya Cup
Збірна України U-21 – Болгарія U-21 – 1:2 (1:1)

Стартовий склад України U-21: Турбаєвський, Семілєт, Таловеров, Батагов, Вівчаренко, Сич, Бондаренко, Судаков, Супряга, Назаренко, Кухаревич

Запасні: Зновенко, Чекотун, Снурніцин, Бражко, Алефіренко, Драмбаєв, Желізко, Притула, Очеретько, Ярмолюк, Брагару, Мудрик, Кащук, Ісаєнко