Молодіжна збірна України програла Північній Ірландії і втратила шанси на вихід на Євро-2021

Команда Ротаня не поїде на континентальну першість

Ротань Украина

Руслан Ротань, ffu.ua

Молодіжна збірна України на виїзді поступилася Північній Ірландії (0:1) в матчі відбору на чемпіонат Європи-2021.

До перерви команди голів не забивали. На 61-й хвилині точний удар Пола О’Ніла вивів господарів поля вперед. Команді Руслана Ротаня відігратися не вдалося.

Після сьогоднішньої поразки збірна України втратила шанси вийти на молодіжний Євро-2021. Синьо-жовті з 10 очками йдуть на третьому місці відбіркової групи 8. Команда Ротаня відстає від Румунії, що йде на другій позиції, на дев’ять очок. Перше місце в групі посіла Данія.

До завершення відбору синьо-жовтим залишилося провести два матчі. 13 листопада Україна на виїзді зустрінеться з Мальтою, 17 листопада команда Ротаня вдома прийматиме Північну Ірландію.