Молодіжна збірна України програла Узбекистану на турнірі пам’яті Лобановського

Команда Ротаня завершила товариський турнір на останньому місці

Украина U-21, фото Павла Кубанова

Молодіжна збірна України програла одноліткам з Узбекистану (0:2) у заключному матчі турніру пам’яті Валерія Лобановського.

Узбекистан забив по голу в кожному з таймів. Відзначимо, що в середині другого тайму гості залишилися в меншості, але команда Руслана Ротаня не скористалася чисельною більшістю.

Це друга поразка української молодіжки на турнірі пам’яті Лобановського. Раніше синьо-жовті програли Азербайджану (0:1).

Україна U-21 завершила товариський турнір на останньому місці. Переможцем меморіалу Лобановського-2021 стала збірна Узбекистану.