Молодіжна збірна України розгромила Мальту у відборі на Євро-2021

Дубль зробив нападник Руху Кухаревич

Руслан Ротань, фото Павла Кубанова

Молодіжна збірна України на виїзді впевнено перемогла Мальту (4:1) в матчі відбору на чемпіонат Європи-2021.

У першому таймі синьо-жовті відзначилися двічі. Дубль на рахунку нападника львівського Руху Миколи Кухаревича.

Після перерви Мальта скоротила відставання в рахунку зусиллями Омара Елуні. До кінця зустрічі Україна забила ще два голи. Результативні удари на рахунку Богдана Мілованова та Іллі Шевцова.

Відзначимо, що на 89-й хвилині Євген Ісаєнко не реалізував пенальті.

Команда Руслана Ротаня з 13 очками йде на третьому місці групи 8. Українська молодіжка вже втратила шанси на вихід на Євро-2021. 17 листопада збірна України U-21 завершить євровідбір матчем проти Північної Ірландії в Ковалівці.