Молодіжна збірна України зіграла внічию з Узбекистаном на турнірі Antalya Cup

29 березня синьо-жовті зустрінуться зі Словаччиною

Руслан Ротань, фото Павла Кубанова

Збірна України U-21 провела другий матч на товариському турнірі Antalya Cup в Туреччині. Команда Руслана Ротаня зіграла внічию з Узбекистаном – 1:1.

На 31-й хвилині зустрічі синьо-жовті вийшли вперед – Володимир Бражко реалізував пенальті. Узбекистан відігрався на початку другого тайму.

На старті Antalya Cup молодіжна збірна України поступилася одноліткам з Болгарії (1:2). 29 березня команда Ротаня зустрінеться зі Словаччиною.

У вересні Україна U-21 стартує у відборі на чемпіонат Європи-2023. Суперниками команди Ротаня в групі будуть Франція, Сербія, Північна Македонія, Фарерські острови і Вірменія.

Antalya Cup
Збірна України U-21 – Узбекистан U-21 – 1:1 (1:0)
Голи: Бражко, 31 (пен.) -?, 50

Україна U-21 (старт): Чекотун, Алефіренко, Бражко, Снурніцин, Драмбаєв, Желізко, Притула, Очеретько, Брагар, Мудрик, Ісаєнко