Албанія перемогла Білорусь і піднялася в дивізіон B Ліги Націй

Казахстан зіграє в стикових матчах за збереження місця в дивізіоні C

Лига наций Украина Чехия Германия Франция

Лига наций, Getty Images

Сьогодні, 18 листопада, відбулися матчі заключного туру в групі 4 дивізіону з Ліги націй.

Збірна Албанії вдома обіграла Білорусь (3:2). До перерви господарі поля відзначилися тричі – дубль зробив Сокол Чекаллеші, ще один гол на рахунку Рея Маная. Білорусь відповіла результативними ударами Максима Скавиша і Максима Ебонга.

У другому матчі групи 4 Казахстан на своєму полі поступився Литві (1:2). У першому таймі команди обмінялися голами Абата Аймбетова і Модестаса Воробйоваса.

На 50-й хвилині господарі поля залишилися в меншості – червону картку отримав Ісламбек Куат. У компенсований час гол Арвідаса Новіковаса приніс Литві три очки.

Завдяки сьогоднішній перемозі Албанія обійшла Білорусь в турнірній таблиці і стала переможцем групи 4, завоювавши путівку в дивізіон B. Казахстан зайняв останнє місце і зіграє в стикових матчах за збереження місця в дивізіоні С.