Англія вирвала перемогу над Ісландією в доданий час матчу Ліги Націй

Ісландці втратили шанс на нічию, не забивши пенальті в компенсований час.

Исландия Англия

У стартовому матчі групи 2 Дивізіону А Ліги націй збірна Англії на виїзді насилу впоралася з Ісландією – 1:0.

Підопічні Еріка Хамрена грали від захисту, а англійці пробили оборону скандинавської команди лише з пенальті на останніх хвилинах: Інгасон зіграв рукою в своїй штрафній, а удар з точки реалізував Рахім Стерлінг.

Відразу ж після голу Стерлінга Ісландія також заробила пенальті, але Біркір Б’ярнасон пробив повз ворота Пікфорда.

Відзначимо, що останні 20 хвилин команда Гарета Саутгейта провела в меншості після видалення Кайла Уокера, який отримав другу жовту картку.

Востаннэ до цього команди зустрічалися в рамках Євро-2016. У матчі 1/8 фіналу Ісландія залишила Англію за бортом турніру, перемігши 2:1.

У групі 2 також зіграють Данія і Бельгія. Їх матч розпочнеться сьогодні о 21:45.