Австрія на виїзді обіграла Норвегію в дивізіоні В Ліги націй

У другому матчі групи 1 Румунія упустила перемогу над Північною Ірландією.

Эрлинг Браут Холанд, фото Getty Images

У матчі першого туру дивізіону В (група 1) Ліги націй збірна Австрії в гостях обіграла команду Норвегії з рахунком 2:1.

Австрійці відкрили рахунок в середині першого тайму – точним ударом відзначився Міхаель Грегоріч. Після перерви гості забили ще один м’яч зусиллями Марселя Забітцера. Ерлінг Холанд відіграв один гол, але на більше норвежців в цьому матчі не вистачило.

В іншому поєдинку групи Румунія на своєму полі зіграла внічию з Північною Ірландією – 1:1.

Перший гол в матчі забив Джордже Пушкаш, який відзначився на 25-й хвилині. Північна Ірландія забила м’яч у відповідь в кінці матчу – Гевін Уайт приніс своїй команді одне очко. Цікаво, що гості залишилися в меншості на 39-й хвилині – Джош Мадженніс до цього часу встиг отримати дві жовті картки.

У другому турі Австрія зіграє вдома з Румунією, а Норвегія на виїзді гратиме проти Північної Ірландії.

Ліга націй, 1-й тур. Дивізіон В (1 група)

Норвегія – Австрія 1:2

Голи: Холанд, 66 – Грегоріч, 35, Забітцер, 54

Румунія – Північна Ірландія 1:1

Голи: Пушкаш, 25 – Уайт, 87

Вилучення: Мадженніс, 39