Азербайджан зіграв внічию з Кіпром, Люксембург переміг Чорногорію в матчі Ліги націй

Люксембург очолює групу 1 дивізіону С

Азербайджан зіграв внічию з Кіпром в матчі 4-го туру групи 1 дивізіону C Ліги націй. Поєдинок пройшов на нейтральному полі в місті Ельбасан (Албанія). Раніше УЄФА переніс домашні зустрічі Вірменії та Азербайджану через військовий конфлікт в Нагірному Карабасі.

На 27-й хвилині Азербайджан міг повести в рахунку, але Караєв не реалізував пенальті. Після перерви команди також голів не забивали. Як підсумок, безгольова нічия – 0:0.

У другому матчі групи 1 Чорногорія вдома програла Люксембургу. Господарі поля відкрили рахунок в поєдинку на 34-й хвилині зусиллями Івановича.

Люксембург відігрався ще до перерви після влучного удару Муратовича. У кінцівці зустрічі Сінані приніс гостям перемогу.

Люксембург очолює групу 1, випереджаючи Чорногорію за додатковими показниками. Азербайджан йде на третьому місці, Кіпр замикає турнірну таблицю.