Білорусь на виїзді обіграла Казахстан, Албанія програла Литві у дивізіоні C Ліги націй

Відбулися матчі другого туру групи 4.

Казахстан Беларусь

Фото - kff.kz

У другому турі групи 4 дивізіону C Ліги націй Білорусь на виїзді обіграла Казахстан з рахунком 2:1.

У першому таймі команди голів не забивали. На початку другої половини зустрічі Максим Бордачов вивів Білорусь вперед.

Казахстан відігрався в середині другого тайму зусиллями Абате Аймбетова, який скористався помилкою голкіпера гостей Олександра Гутора. На 86-й хвилині Віталій Лисакович приніс Білорусі перемогу.

У другому матчі групи 4 Албанія вдома програла Литві. Перемогу гостям приніс гол Донатаса Казлаускаса.

Відзначимо, що на 78 хвилині у складі збірної Литви на полі з’явився півзахисник донецького Олімпіка Даніель Романовський.

У третьому турі Ліги націй 11 жовтня Казахстан зіграє з Албанією, Білорусь зустрінеться з Литвою.