Білорусь перемогла Литву, Казахстан поступився Албанії в дивізіоні С Ліги націй

Албанія і Білорусь в очному протистоянні розіграють путівку в дивізіон B

Лига наций Украина Чехия Германия Франция

Лига наций, Getty Images

Відбулися матчі 5-го туру в групі 4 дивізіону С Ліги націй.

Білорусь вдома впевнено перемогла Литву (2:0). Перемогу господарям поля принесли голи Євгена Яблонського і Максима Ебонга.

Казахстан на виїзді поступився Албанії (1:3). Господарі поля вийшли вперед на 16-й хвилині зустрічі зусиллями Сокола Чікаллеші.

В середині першого тайму Ардіан Ісмайлі подвоїв перевагу Албанії. Казахстан відразу ж скоротив відставання – Айбол Абікен забив ударом з центру поля. Остаточний рахунок зустрічі встановив Рей Манай, який реалізував пенальті у другому таймі.

Білорусь очолює групу 4, випереджаючи Албанію на два очки. 18 листопада команди в очному протистоянні розіграють путівку в дивізіон B. Литва йде на третій позиції, Казахстан замикає турнірну таблицю.