Чорногорія і Азербайджан розписали нічию, Люксембург програв Кіпру в дивізіоні C Ліги націй

Люксембург втратив лідерство в групі 1

Лига наций Украина Чехия Германия Франция

Лига наций, Getty Images

Чорногорія на виїзді зіграла внічию з Азербайджаном в поєдинку 5-го туру дивізіону C Ліги націй.

Гості весь другий тайм провели в меншості – на 45+2 хвилині другу жовту картку отримав Ігор Іванович. Азербайджан чисельною більшістю не скористався. Як підсумок, нічия 0:0.

У другому матчі групи 1 Кіпр вдома здобув вольову перемогу над Люксембургом. Гості вийшли вперед на 5-й хвилині поєдинку – автоголом “відзначився” Іоанніс Кусулос.

Кіпр відігрався ще до перерви. Григоріс Кастанос був точний з одинадцятиметрової позначки. У моменті з пенальті червону картку отримав Вахід Селімович. На 71-й хвилині Кастанос забив ще раз і приніс три очки господарям поля.

Відзначимо, що весь матч за Люксембург провів нападник Динамо Жерсон Родрігес.

Чорногорія вийшла на перше місце групи 1, випереджаючи Люксембург на одне очко. Азербайджан розташувався на третій позиції, Кіпр йде четвертим.

У заключному турі групового етапу 17 листопада Чорногорія вдома прийматиме Кіпр, Азербайджан на виїзді зіграє з Люксембургом.