Естонія і Північна Македонія розписали нічию в матчі з шістьма голами

Вірменія поділила очки з Грузією

Лига наций Украина Чехия Германия Франция

Лига наций, Getty Images

У групі 2 дивізіону С Ліги націй Естонія вдома зіграла внічию з Північної Македонією (3:3).

У складі Естонії дубль зробив Саппінен. Ще один гол забив Лійвак. Гості відповіли результативними ударами Пандєва і Зайкова, а також автоголом відзначився центрбек естонців Кууск.

У ще одному поєдинку третього туру Вірменія на нейтральному полі розписала нічию з Грузією (2:2).

Вже на 6-й хвилині зустрічі Вірменія вийшла вперед після точного удару Байрамяна. Зрівняв рахунок в матчі Качарава, а на 74-й хвилині Грузія повела в рахунку зусиллями Торніке Окріашвілі. Вірменія відігралася в кінцівці зустрічі – Генріх Мхітарян реалізував пенальті.

Північна Македонія і Грузія набрали по п’ять очок після трьох турів і очолюють групу 2. Вірменія з 4 очками йде на третій позиції, Естонія з 1 очком замикає турнірну таблицю.

Ліга націй. Дивізіон С. Група 2

Естонія Північна Македонія 3:3 (1:1)
Голи: Саппінен, 33, 61, Лійвак, 76 (пенальті) Кууск, 3 (автогол), Пандєв, 80, Зайков, 88
Нереалізований пенальті: Трайковскі, 67 (ПМ)

Вірменія Грузія 2:2 (1:0)
Голи: Байрамян, 6, Мхітарян, 89 (пенальті) Качарава, 46, Окріашвілі, 74