Франція мінімально обіграла Хорватію в гостях

Три очки Ле Бле принесли голи Грізманна та Мбаппе

Фото - Getty Images

Франція мінімально обіграла Хорватію у виїзному матчі четвертого туру Ліги націй.

Ле Бле вийшли вперед на початку гри завдяки голу Антуана Грізманна, хорвати відігралися у другому таймі зусиллями Ніколи Влашича. Перемогу франузам на 79-й хвилині приніс Кіліан Мбаппе.

Команда Дідье Дешама виграла третій матч і набрала 10 очок. Франція лише за додатковими показниками поступається першою сходинкою групи Португалії, яка сьогодні розгромила Швецію (3:0). Хорватія — третя з трьома балами.

У наступному турі Ліги націй, який відбудеться в листопаді, Франція у гостях зіграє з Португалією. Хорватія відправиться в гості до шведів.