Гол Жерсона приніс Люксембургу перемогу над Азербайджаном в Лізі націй

В іншому матчі групи Чорногорія обіграла Кіпр.

Жерсон Родригес. Фото - Getty Images

У першому турі групи 1 дивізіону C Ліги націй Люксембург на виїзді переміг Азербайджан з рахунком 2:1.

В середині першого тайму господарі поля залишилися в меншості. Червону картку отримав Махір Емрелі. Перед перервою Раміль Шейдаєв вивів Азербайджан вперед.

На 48-й хвилині Люксембург відігрався – автоголом відзначився Антон Крівоцюк. На 72-й хвилині Жерсон Родрігес приніс гостям перемогу. Вінгер Динамо реалізував пенальті.

Відзначимо, що захисник ПФК Львів Енес Махмутович, а також екс-гравці Карпат Марвін Мартінс і Тім Халл залишилися в запасі збірної Люксембургу.

У другому матчі групи 1 Кіпр вдома програв Чорногорії (0:2). Перемогу гостям приніс дубль Стефана Йоветіча.

У наступному турі 8 вересня Люксембург зіграє з Чорногорією, Кіпр зустрінеться з Азербайджаном.