Італія і Польща зіграли внічию в Лізі націй

Команда Манчіні очолює групу 1

Польша Италия

Фото - Getty Images

Польща та Італія розписали нічию 0:0 в третьому турі групи 1 дивізіону А Ліги націй.

У першому таймі Італія кілька разів загрожувала воротам суперника, але удари новачка Ювентуса Федеріко К’єзи і Лоренцо Пеллегріні не стали результативними. Після перерви гості продовжували володіти ініціативою, проте здобути перемогу команді Роберто Манчіні так і не вдалося.

Відзначимо, що весь матч за збірну Польщі провів захисник Динамо Томаш Кенджера. На 55-й хвилині гравець отримав жовту картку.

Італія з 5 очками очолює групу 1. Польща набрала 4 очки і займає четверту позицію.

У наступному турі 14 жовтня Італія вдома прийматиме Нідерланди, Польща зустрінеться з Боснією і Герцеговиною.