Казахстан зіграв внічию з Албанією, Литва – з Білоруссю в дивізіоні C Ліги націй

Білорусь не зуміла втримати переможний рахунок

Казахстан Албания

Фото - kff.kz

Казахстан вдома зіграв внічию з Албанією в матчі 3-го туру групи 4 дивізіону С Ліги націй.

До перерви команди голів не забивали. У другому таймі Албанія частіше загрожувала воротам суперника, але здобути перемогу гостям не вдалося. Як підсумок, безгольову нічия 0:0.

Білорусь на виїзді не зуміла втримати переможний рахунок у матчі з Литвою (2:2). Господарі поля вийшли вперед на початку зустрічі зусиллями Новіковаса.

Білорусь відігралася у другому таймі – Лисакович реалізував пенальті. На 66-й хвилині гості повели в рахунку після точного удару Сачивко. На 75-й хвилині Лаукжяміс зрівняв рахунок в матчі.

Всі чотири команди за підсумками трьох турів набрали по чотири очки. 14 жовтня Білорусь зіграє з Казахстаном, Литва зустрінеться з Албанією.