Ліга Націй, Дивізіон D: нічия Латвії та Андорри, камбек Фарерських островів в матчі з Мальтою

Фарери очолили квартет.

daugavasstadions.lv/

У Ризі стартував новий сезон Ліги Націй. У першому матчі Латвія вдома не змогла обіграти Андорру – 0:0.

Команди представляють дивізіон D. У другому таймі латвійці не реалізували пенальті – воротар впорався з ударом Яніса Ікауніека.

На 71-й хвилині Латвія і зовсім залишилася в меншості після видалення Владислава Гутковскіса, але зуміла утримати нічийний рахунок.

Відзначимо, що в складі господарів повний матч провів центральний захисник Олександрії Каспарс Дубра.

У попередньому розіграші Ліги Націй Латвія і Андорра грали в одній групі, але вище них фінішували піднялася в групу С Грузія, а також Казахстан. Обидва матчі між командами в минулому турнірі завершилися з рахунком 0:0.

Ліга Націй. Група D.

Латвія – Андорра 0:0

Вилучення: Гутковскіс, 71

Групу 1 після нічиєї Латвії та Андорри очолили Фарерські острови, які в неймовірному стилі перемогли на своєму полі Мальту.

Перший тайм завершився нічиєю 1:1 після обміну голами Клемінта Ольсена і Дегабріеле, а приблизно за 20 хвилин до кінця зустрічі Мальта повела в рахунку після м’яча Агіуса.

Фарерам вдалося на останніх хвилинах не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу: на 87-й хвилині забив Андреас Ольсен, а на 90-й перемогу вирвав Брандур Ольсен.

У наступному матчі Фарерські острови зустрінуться на виїзді з Андоррою, а Мальта вдома зіграє з Латвією.